Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetiniz

Mr.Midye

Marka: Mr.Midye
Fırında Odun Ateşinde Pişirilen Yoğun Et oranına sahip, hamuru kendine özel aromatik Tarsus Fındık LahmacunÖnerilen Servis Şekli Mikro Dalgada 4-5 dakika yada 225 derece fırında 5 dakika ısıtarak ,yanında maydanoz ve Limon ile servis edebilirsiniz..
20,00TL
Marka: Mr.Midye
Kelle Paça ÇorbasıKasları güçlendirir ve kemik ağrılarını önler. Çocukların gelişim dönemlerinde içirilmesi önerilir.Anemi hastalarının bolca tüketmeleri önerilmektedir. Soğuk algınlığına karşı oldukça faydalıdır. Yağ oranı ve kalori açısında faydalıdır.Kırık ve çıkıklarda oldukça yararlıdır. H..
30,00TL
Marka: Mr.Midye
Firmamız sadece T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı onaylı çiftlik midyesi kullanmaktadır. Aileniz ve çocuklarınız ile gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Midyeler -18 derecede donuk bir şekilde gelmektedir 6 ay buzluğunuzda saklayabilirsiniz.ÖNERİLEN PİŞİRME TEKNİĞİMidyeler donuk halde iken bir tencerey..
1,50TL
Marka: Mr.Midye
Adanamıza has lezzet olan şırdan, soğuk zincir ile ilk anki tazeliğinde adresinize kadar gönderilmektedir. Evde kısa süre içerisinde hazırlayıp ailenize eşsiz sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.ÖNERİLEN PİŞİRME TEKNİĞİŞırdan pişirmeden önce, ilk olarak buzunun çözülmesi beklenir. Bu uzun bir zaman al..
20,00TL
Marka: Mr.Midye
Adanamıza has lezzet olan mumbar, soğuk zincir ile ilk anki tazeliğinde adresinize kadar gönderilmektedir. Evde kısa süre içerisinde hazırlayıp ailenize eşsiz sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.ÖNERİLEN PİŞİRME TEKNİĞİŞırdan pişirmeden önce, ilk olarak buzunun çözülmesi beklenir. Bu uzun bir zaman al..
35,00TL
Marka: Mr.Midye
Lezzetine doyamayacağınız yüzde 100 dana etinden Diyarbakır süt dana kavurma, sofralarınızı şenlendiriyor. İster soğuk, ister ısıtarak veya yumurtalı olarak yiyebileceğiniz Diyarbakır süt dana kavurma sizler için özenle hazırlanıyor.             &nbs..
69,99TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Adana Paraşüt Adana Yamaç Paraşütü